خدمات ده هزارتومانی آنلاین که بصورت خلاقانه و باورنکردنی توسط مردم به یکدیگر ارائه می گردند.

Provider

ABOUT POOLCHE

      
میکروکار یا در اصطلاح خارجی (Micro Job) مشاغل کوچک و بزرگی هستند که در ازای دریافت مبلغ اندک ولی با تعداد تراکنش بالا انجام می شوند. این شغل ها توسط افرادی ارائه می گردد که در یک حرفه تخصص متوسط یا بالایی داشته و می توانند این مشاغل را بعنوان شغل جانبی و یا حتی اصلی خود برگزینند و از زمان خالی و اتلاف شونده خود جهت کسب درآمد استفاده نمایند.

برخی دیگر از فروشندگان را افرادی تشکیل می دهند که می خواهند کار خوبشان را به دیگران معرفی کرده و بنوعی برای خود رزومه بسازند. بنابراین خدماتی باورنکردنی را در ازای دریافت مبلغ پایین ارائه می دهند و البته از کارشان لذت می برند.

مشتریان این مشاغل افرادی هستند که این نوع خرید را می پسندند. یعنی "خرید با ریسک پایین." اینجا دقیقا نقطه ای است که این سبک تجارت را از سایر سبک ها که با فروش کالا یا خدمات با قیمت بالا همراه می باشد و در نهایت ممکن است مشتری از کار تحویل داده شده ناراضی باشد متمایز می کند.

وبسایت پولچه با هدف فراهم نمودن فضایی جهت معرفی و سفارش میکروکار برای ایرانیان ایجاد شده است. ماموریت ما جذب کاربران فراوان می باشد. فروشنده باشند یا خریدار. ما معتقدیم که مردم ایران سزاوار بهترین امکانات هستند. واقعا معتقدیم هر ایرانی دارای چندین مهارت خوب جدا از حرفه اصلی اش می باشد. ما این بازار را با اتکا به توانایی های کاربرانمان گسترش خواهیم داد و برایشان تبلیغ خواهیم کرد.
    
Since April/2016. GROWTH phase.

SECTORS - INDUSTRY

LOCATIONS

PROFILE STRENGTH

This profile looks great, do you want to share it with the world?
BEGINNER
ADVANCED
REAL PRO

This website uses cookies to allow us to see how the site is used. If you continue to use this site we will assume that you are happy with this. If you want to use the site without cookies or would like to know more, you can do that. here .